UAB Imgalsa.
Įmonės kodas 121029287, PVM kodas LT210292811
Metalo g. 19. Vilnius. Pašto A/d 740, LT-02011 Vilnius.
El.pastas: info@imgalsa.lt
Mob. Tel +370 685 24741; +370 685 28694


kalmatron

kalmatron

"KALMATRON" - skverbiamojo poveikio betoniniu konstrukciju hidroizoliacija
Miltelių pavidalo sausas mišinys skirtas kapiliarinių bei poringų konstrukcijų hidroizoliacijos, tankio, stiprumo ir ilgaamžiškumo padidinimui. Naudojamas kaip betoninių paviršių hidroizoliacinė danga, įrengiant tiek iš išorės, tiek iš vidaus, nepriklausomai nuo vandens spaudimo pobūdžio, remontui betone atsiradusių įtrūkimų ir įrengimui darbinių siūlių. Panaudojimo sritys: pamatams, atraminėms sienos, vandens rezervuarams, baseinams, tuneliams, valymo įrengimams, radioaktyvių medžiagų saugojimo konteineriams, tiltų konstrukcijoms, siurblinėms ir kitoms pastatų konstrukcijoms kur reikalaujamas didelis betono atsparumas.

kalmatron

"KALMATRON - D" - priedas betonui
Miltelių pavidalo betono priedas pilamas į betono maišyklę ir apie 15-20 min. maišomas su betono mazge paruoštu betonu. Panaudojimo sritys: įvairių betoninių konstrukcijų betonavimui: pamatams, atraminėms sienos, vandens rezervuarams (gali būti ir geriamo vandens), baseinams, tuneliams, valymo įrengimams, radioaktyvių medžiagų saugojimo konteineriams, tiltų konstrukcijoms, siurblinėms ir kitoms pastatų konstrukcijoms kur reikalaujamas didelis betono atsparumas.

Skverbiamojo poveikio hidroizoliacija

Veikiant paviršiniams ir gruntiniams vandenims gali pradėti irti statinių konstrukcijos. Šias problemas UAB „Imgalsa“ siūlo išspręsti naudojant skverbiamojo poveikio hidroizoliacinius mišinius.

Apsauginis hidroizoliacinis mišinys Kalmatron yra patikima betono ir gelžbetonio bei kitų kapiliarinių ir poringų statybinių medžiagų apsaugos nuo technogeninio ir gamtinio pobūdži agresyviųjų terpių poveikio sistema.

Straipsniai

Izoliacija, hidroizoliacija, KALMATRON, URSA, PENOPLEX, statybinės medžiagos, stiklo vata, polistirolas, vėjo izoliacija, termoizoliacija, imgalsa, šiltinamosios, medžiagos, izoliacinės, medžiagos, vanduo, skverbiamojo, poveikio, hidroizoliacija, drėgme, pelėsiai, betono, apsauga, hidrobetonas